Informacje o nas

 

Biuro podróży „KRUPPE” zajmuje się rezerwacją imprez dla seniorów oraz wyjazdów w okresach pozasezonowych od jesieni 2009 r., czyli od startu pierwszej edycji wczasów dla seniorów. Naszą podstawową działalnością jako biuro jest – oprócz specjalizacji w imprezach dla seniorów – rezerwacja hoteli i świadczeń dla grup i osób indywidualnych na terenie Europy, głównie Francji, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Włoch oraz Warszawy. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w szeroko pojętej organizacji turystyki – od rezerwacji poszczególnych świadczeń do całkowitej organizacji imprezy.

Od 2014 r. w związku z zakończeniem wyjazdów czarterowych do Hiszpanii z dopłatami rządowymi, biuro prowadzi działalność agencyjną w sprzedaży wycieczek krajowych organizatorów lub rezerwacji pakietów pobytowych dedykowanych dla seniorów renomowanych zagranicznych biur podróży, w tym m.in. firmy Amigo Tours (Hiszpania) lub biura Maltabooking.net (Malta).

Nasze referencje.

Zapraszamy do rezerwacji wczasów w naszym biurze.

Szczerze doradzimy, która oferta jest dla Państwa najlepsza.
Dla Państwa wygody większość sprzedaży prowadzimy przez internet, więc bez problemu mogą Państwo zakupić imprezę z każdego miejsca w Polsce, bez wychodzenia z domu.

Dane kontaktowe
Tel: NOT
Zapytania/rezerwacje:
mail: [email protected]

Godziny pracy biura
08:30 – 17:30 (pon.-pt.)
10:00 – 13:00 (sob.)

Dane firmy
„KRUPPE” Sp. z o.o.
Adres rejestracyjny siedziby:
ul. Kartograficzna 77/1, 03-290 Warszawa
Sprzedaż: Sprzedaż prowadzimy internetowo.
KRS: 517111 REGON:147329766